top of page
pexels-luis-gomes-546819.jpg

Otomatik/Toplu Değerleme

Otomatik değerleme/toplu değerleme hizmetimiz, coğrafi bilgi sistemleri ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak oluşturulan modeller ile değer tahmini yapabilmenize ve uluslararası standartlara göre test ederek raporlayabilmenize olanak sağlar. 

  • Taşınmaz ve risk yönetiminde; değerin gözden geçirilmesi ya da yeniden değerleme gibi ihtiyaçlar için otomatik değerleme hizmetimiz etkin bir çözüm oluşturmaktadır. 

  • Yerel yönetimlerin öz gelirlerinin arttırılmasına imkan sağlayacak emlak vergisine esas değerlemeler için, toplu değerleme çözümlerimiz büyük fayda sağlamaktadır.

  • Değer haritası oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması ihtiyaçları, otomatik değerleme modelleri ile karşılanmaktadır.

Siz de değeri bilmek istiyorsanız, lütfen iletişime geçin. 

1524412706-huge.jpg

Gayrimenkul Değer Artış Vergisi Hesaplama

Gayrimenkul satışlarında Gelir Vergisi ödemeniz gerekiyor mu? Gayrimenkul Değer Artış Vergisi Hesaplama aracımızla, ne kadar vergi ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

pexels-mikhail-nilov-6963030.jpg

Değerli Konut Vergisi Hesaplama

Birden fazla meskene sahip ve bu meskenlerden en az bir tanesinin bina vergi değeri 5.227.000TL' den fazla olunduğu durumlarda değerli konut vergisi mükellefi olunmaktadır.  Konutlarınız için değerli konut vergisi beyannamesi vermeniz gerekiyor mu? Ne kadar vergi ödeyeceksiniz? Değerli Konut Vergisi Hesaplama aracımızla, ne kadar vergi ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

pexels-karolina-grabowska-4476375.jpg

Tapu Harcı Hesaplama

Tapu işlemlerinde ödemeniz gereken harç ve döner sermaye ücreti miktarını Tapu Harcı Hesaplama aracımızla öğrenebilirsiniz.

bottom of page